Portal Poradniki
Allecco Sp. z o.o.
Rejestracja / LogowanieZaloguj się
  • Strefa marek
  • Poradniki
Koszyk 0,00 zł
  • Strefa marek
  • Poradniki
32 744 35 62 info@allecco.pl
Allecco Sp. z o.o.
Koszyk 0,00 zł
Rejestracja / LogowanieZaloguj się
  • LEKI SCHORZENIA
    • Alergia
    • Anemia
    • Antybiotyk
    • Apetyt
    • Astma
    • Biegunka
    • Blizny i przebarwienia
    • Borelioza
    • Ból
    • Brodawki i odciski
    • Cellulit
    • Cholesterol i miażdżyca
    • Choroba lokomocyjna
    • Zobacz wszystkie kategorie
  • KOSMETYKI
    • Ciało
    • Dla mężczyzn
    • Dłonie
    • Higiena intymna
    • Jama ustna i zęby
    • Kosmetyki Naturalne, Eko,Bio,Vege
    • Stopy, nogi
    • Twarz
    • Usta
    • Włosy
  • DLA SPORTOWCÓW
    • Aminokwasy
    • Boostery testosteronu
    • Energia i koncentracja
    • Odżywki białkowe
    • Odżywki na masę
    • Ortezy i Stabilizatory
    • Przed treningiem
    • Spalacze tłuszczu
    • Witaminy i minerały
    • Żywność dietetyczna
  • WITAMINY MINERAŁY
    • Cynk
    • Dla dorosłych
    • Dla dzieci
    • Dla kobiet w ciąży
    • Dla seniora
    • Kwas Alfa-Liponowy
    • Magnez
    • Multiwitamina
    • Na włosy, skórę, paznokcie
    • Potas
    • Pozostałe
    • Selen
    • Wapń
    • Zobacz wszystkie kategorie
  • MAMA DZIECKO
    • Akcesoria dla dziecka
    • Dolegliwości dziecięce
    • Karmienie
    • Kosmetyki dla dziecka
    • Okres ciąży
    • Planowanie ciąży
    • Wyprawka dla mamy i noworodka
  • SEKS POTENCJA
    • Antykoncepcja
    • Globulki
    • Libido u kobiet
    • Potencja
    • Prezerwatywy
    • Wkładki domaciczne
    • Żele intymne
  • HOMEOPATIA ZIOŁA
    • Aromaterapia
    • Herbaty i soki
    • Homeopatia
    • Vege
    • Zioła
  • SPRZĘT MEDYCZNY
    • Apteczki
    • Bańki
    • Cewniki
    • Ciśnieniomierze
    • Dezynfekcja
    • Glukometry i paski
    • Inhalatory
    • Maseczki
    • Materiały opatrunkowe
    • Ochraniacze
    • Opaski elastyczne
    • Pulsometr
    • Rękawice
    • Zobacz wszystkie kategorie
  • LEKI NA RECEPTĘ
  • Strona główna
  • Leki/Schorzenia
  • Przeziębienie i grypa
  • gorączka
  • Coldrex Maxgrip C 12 tabletek

Kategorie

  • Leki/Schorzenia
    • Alergia
    • Anemia
    • Antybiotyk
    • Apetyt
    • Astma
    • Biegunka
    • Blizny i przebarwienia
    • Borelioza
    • Ból
    • Brodawki i odciski
    • Cellulit
    • Cholesterol i miażdżyca
    • Choroba lokomocyjna
    • Choroby oczu/Oczy
    • Choroby uszu/Uszy
    • Chrapanie
    • Cukrzyca
    • Depresja
    • Dna moczanowa
    • Drogi moczowe
    • Egzema
    • Energia
    • Grzybica
    • Hemoroidy
    • Hormony
    • Impotencja
    • Lek immunosupresyjny
    • Łupież
    • Łuszczyca
    • Menopauza
    • Nadmierna potliwość
    • Napięcie przedmiesiączkowe (PMS)
    • Niestrawność
    • Nietrzymanie moczu
    • Nowotwory
    • Odporność i wzmocnienie
    • Oparzenia, odmrożenia
    • Opryszczka
    • Osteoporoza
    • Padaczka
    • Pamięć i koncentracja
    • Pasożyty
    • Probiotyki
    • Prostata
    • Przeciw insektom
    • Przeciwzakrzepowe
    • Przeziębienie i grypa
      • ból gardła
      • chrypka
      • gorączka
      • kaszel
      • katar
      • preparaty wieloskładnikowe
      • zatoki
      • Leki na receptę
    • Rany, odleżyny, owrzodzenia
    • Rozstępy
    • Rzucanie palenia
    • Schizofrenia
    • Serce i krążenie
    • Skóra, włosy, paznokcie
    • Stany zapalne narządów rodnych/infekcje intymne
    • Stres i nerwy
    • Tarczyca
    • Trawienie
    • Trądzik
    • Trzustka
    • Wątroba i drogi żółciowe
    • Wrzody
    • Wszawica
    • Wymioty, nudności
    • Wzdęcia
    • Zaparcia
    • Zespół jelita drażliwego
    • Zespół policystycznych jajników (PCOS)
    • Zgaga/nadkwasota
    • Żylaki
    • Żywienie Specjalne
    • Leki na receptę
  • Homeopatia i zioła
  • Kosmetyki
  • Mama i dziecko
  • Odchudzanie i dieta
  • Produkty dla sportowców
  • Seks i potencja
  • Sprzęt medyczny
  • Witaminy i minerały
  • Leki na receptę

Filtry

Ostatnio oglądane

  • Coldrex Maxgrip C 12 tabletek
    Coldrex Maxgrip C 12 tabletek
Kategorie
Coldrex Maxgrip C 12 tabletek
Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Coldrex Maxgrip C 12 tabletek

Kod produktu: 20636

Niedostępny

Cena: 12,99 zł

Kod produktu: 20636

Niedostępny
Dostarczamy bezpiecznie
Darmowy odbiór w aptece
Kurier
Darmowy odbiór w aptekach w całej Polsce nawet w 24 h dla zamówień od 30 zł.
Darmowa wysyłka w 1 - 2 dni robocze kurierem lub do paczkomatów dla zamówień od 249 zł.
Coldrex Maxgrip C to lek bez recepty, który znajduje zastosowanie w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Dzięki połączeniu aż pięciu składników aktywnych w jednej tabletce preparat działa wielopłaszczyznowo. Coldrex MaxGrip C działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, niweluje nieprzyjemne dreszcze, a także działa wykrztuśnie. To również skuteczny sposób na pozbycie się kataru. Dodatkowo preparat wzmacnia organizm.
Ilość: 12 tabl.
Rejestracja: Bez recepty
Producent: PERRIGO
Postać: Tabletki
Przechowywanie: Temperatura pokojowa
Zapytaj farmaceutę
Opis
Coldrex MaxGrip C w tabletkach zawiera kombinację aż pięciu substancji aktywnych. Stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, ból głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, a także katar.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:
Doustnie 2 tabletki, do 4 razy na dobę.
Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 8 tabletek na dobę.

Działanie
Coldrex MaxGrip C, dzięki wieloskładnikowej formule działa na 8 objawów przeziębienia lub grypy:

Paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Fenylefryna - zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa.

Kofeina - pobudza ośrodkowy układ nerwowy i nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu.

Wodzian terpinu - działa wykrztuśnie.

Witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
Nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 12 lat.

Skład
Paracetamol - 500 mg,
Kofeina - 25 mg,
Fenylefryna - 5 mg,
Wodzian Terpinu - 20 mg,
Witamina C - 30 mg.



To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.



Nie dodano jeszcze żadnej opini.
Dodaj swoją opinię
Grypa - przyczyny, objawy i leczenie

Wirus grypy charakteryzuje się wysoką zakaźnością i dużym ryzykiem powikłań. Choć w większości przypadków choroba ma łagodny przebieg, u części pacjentów przybiera ostrzejszą postać i może nawet zakończyć się zgonem. Jak skutecznie zapobiegać grypie? Jak odróżnić ją od przeziębienia?

...
Czytaj dalej
Leki na przeziębienie – jak wybrać najlepszy preparat dla siebie?

Jak wybrać najlepszy lek na przeziębienie, który zwalczy uciążliwe dolegliwości? Ekspert allecco.pl podpowiada, czym kierować się przy kupnie preparatu łagodzącego pierwsze objawy choroby.

Czytaj dalej
Grypa atakuje. Musisz to wiedzieć!

Jak rozpoznać objawy grypy i radzić sobie z chorobą? Czy warto zaszczepić się przeciw grypie? Na pytania czytelników odpowiada ekspert allecco.pl.

Czytaj dalej
Porost islandzki na suchość w gardle i przełyku

Uczucie suchości w gardle i przełyku pojawia się często. Niezależnie od przyczyny można sięgnąć po skuteczny preparat ochronny z porostem islandzkim, który posiada właściwości nawilżające, łagodzące i przeciwzapalne. Jak go stosować? Jaka forma produktów z porostem jest wygodna w aplikacji i dzia...ła bezpośrednio na błonę śluzową gardła?

Czytaj dalej
Wzmocnij odporność u dzieci przed zimą – jak wybrać preparat?

Dlaczego nasze maluchy tak często chorują? Jak wzmocnić odporność dziecka przed zimą i jak wybrać najlepszy preparat? Oto kilka cennych informacji.

Czytaj dalej

Klienci, którzy kupili: Coldrex Maxgrip C 12 tabletek, kupili również:

Infex Zatoki 12 tabletek powlekanych

Infex Zatoki 12 tabletek powlekanych

8,14 zł
Do koszyka
Ibuprofen 200 mg 20 tabletek drażowanych

Ibuprofen 200 mg 20 tabletek drażowanych

4,54 zł
Do koszyka
Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz.

Coldrex MaxGrip (smak cytrynowy) 10 sasz.

21,94 zł
Do koszyka
Sinupret tabletki (50szt) na zatoki

Sinupret tabletki (50szt) na zatoki

32,98 zł
Do koszyka
Cena 2023
ALG PHARMA D3 Vital Gold 120 tabletek powlekanych

ALG PHARMA D3 Vital Gold 120 tabletek powlekanych

5,20 zł
Do koszyka
Cena 2023
Zapisz się do newslettera Otrzymaj kod
na darmową dostawę *
* Oferta dotyczy zakupów powyżej 111 zł z dostawą
kurierem na terenie kraju lub do paczkomatów.
Chcesz się wypisać z newslettera? Kliknij tutaj.
Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera wpisz swój adres e-mail i kliknij "Wypisz". Jeżeli chcesz się zapisać kliknij tutaj.

Allecco.pl

Allecco Sp. z o.o.
Aleja Niepodległości 106
43-100 Tychy

Informacje

  • O nas
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Współpraca reklamowa

Zakupy

  • Jak kupować
  • Dostawa i płatność
  • Odbiór osobisty
  • Najczęściej zadawane pytania

Bądźmy w kontakcie

Biuro Obsługi Klienta
Od 8:00 do 16:00 (dni robocze)
Nr tel.  32 744 35 62
E-mail  info@allecco.pl

Kupuj bezpiecznie

Zezwolenie (Koncesja)
Informacje o WIF i GIF
Legalna apteka
Ceneo
Copyright © 2023
Oprogramowanie sklepu: AptusShop Projekt witryny: Freshpharma.pl
Brak ulubionych
Allecco Sp. z o.o.
Koszyk 0,00 zł