Mleko i akcesoria do karmienia

Obawa przed niedożywieniem dziecka to częste odczucie prawie każdego rodzica, które pojawia się od momentu urodzenia się dziecka. Właśnie wtedy pojawia się pierwsza wątpliwość: karmienie piersią czy karmienie butelką?
Każdy z nas wie, że mleko matki jest najlepsze dla dzieci i ciężko jest je zastąpić, dlatego dość duży nacisk kładzie się na promowanie karmienia metodą naturalną. Jednakże zdarzają się niekiedy przeciwwskazania do karmienia piersią bądź kobieta nie chce się zdecydować na tę metodę z różnych przyczyn. W sytuacji takiej noworodki otrzymują do karmienia „mleko początkowe”. Jest to jedyny produkt, jaki znajdzie się początkowo w diecie noworodka. W kolejnych miesiącach mleko jest zmieniane dla dzieci starszych. Jest wiele rodzajów mleka dla niemowląt: przeciw ulewaniu, niezawierające laktozy (0-Lac), płyny wysokokaloryczne (Infatrini).
W dziale „Karmienie” można znaleźć nie tylko mleko, ale także butelki, smoczki, podgrzewacze do butelek i różnego rodzaju inne akcesoria do karmienia. Dla kobiet z problemami karmienia oferujemy preparaty wspomagające okres laktacji.
... zobacz więcej
Ukryj
X