Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Preparaty wzmacniające i regenerujące na włosy, skórę i paznokcie.

Bardzo często zdarza się, że po zimie mamy słabe i matowe włosy, łamliwe i rozdwajające się paznokcie, czy bladą i suchą skórę. Przyczynami osłabienia włosów, paznokci i skóry mogą by...
Biotevit Gold 30 tabletek

To suplement diety zawierający składniki wspomagające wzrost włosów.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat dla kobiet, które chcą wzmocnić włosy, skórę i paznokcie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement zawiera skoncentrowane składniki, w tym L-cysteinę, biotynę oraz wyciąg ze skrzypu, przyczyniający się do prawidłowej kondycji włosów, skóry i paznokci.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement diety dedykowany dla zdrowych i pięknych włosów, skóry oraz paznokci. Zawiera wysoką dawkę biotyny oraz mikroelementy: cynk i selen.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł