Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Preparaty bez recepty regulujące ciśnienie tętnicze krwi

Zarówno wysokie, jak i zbyt niskie ciśnienie tętnicze generuje złe samopoczucie i szereg innych niepokojących objawów u pacjentów. Niekiedy, aby poprawić te wartości wystarczy sięgnąć po p...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Cravisol polecany jest do stosowania wspomagającego w łagodnych zaburzeniach pracy serca na tle nerwowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Uzupełnianie niedoborów Q10 wyraźnie poprawia wiele parametrów życiowych szczególnie dotyczących stanu serca, ciśnienia krwi i ogólnej wydolności organizmu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat zawiera standaryzowany ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea), który: wspiera sprawność umysłową, wspomaga sprawność i wytrzymałość fizyczną, wspiera serce.

Produkt: niedostępny
Preparat zawiera sproszkowany owoc aronii wzbogacony chlorkiem potasu.
12,92 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat ziołowo-mineralny polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające pracę i ukrwienie mięśnia sercowego oraz utrzymanie prawidłowego ciśnienia tętniczego krwi.
19,08 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat do postępowania dietetycznego w nadciśnieniu tętniczym oraz niedoborach magnezu, potasu i wapnia.
21,39 zł
?

Jak obniżyć ciśnienie tętnicze?


Oczywiście osoby, u których zdiagnozowano nadciśnienie tętnicze muszą być objęte stałą opieką lekarską i regularnie stosować leki. W leczeni...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł