Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Legalna apteka internetowa

Apteka internetowa Allecco.pl realizuje sprzedaż wysyłkową produktów leczniczych wymienionych na stronie www.allecco.pl. Realizacją zamówień wysyłkowych, na podstawie upoważnienia od osoby zamawiającej, zajmują się apteki, które posiadają zezwolenie na prowadzenie działalności.
Poniżej linki do Krajowego Rejestru Zezwoleń Na Prowadzenie Aptek Ogólnodostępnych, Punktów Aptecznych oraz Rejestru Udzielonych Zgód na Prowadzenie Aptek Szpitalnych i Zakładowych:

Apteka „4 Pory Roku”

ul. Rynek 2

32-500 Chrzanów

Zezw. FAKR-I.8520.1.126,2013


Apteka 4 Pory Roku

ul. Fików 5a

Apteka 4 Pory Roku

Zezw. DNAiH.8520.1.44.2014


Kliknij aby sprawdzić czy strona internetowa działa zgodnie z prawem

Więcej informacji na temat warunków jakie musi spełniać legalnie działająca apteka internetowa można znaleźć pod linkiem: sprawdź Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł