Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Legalna apteka internetowa

W portalu Allecco.pl pacjenci mogą zamówić produkty z dostawą do domu lub odbiorem osobistym w wybranych aptekach.

Sprzedaż wysyłkową produktów leczniczych wymienionych na stronie www.allecco.pl realizuje Apteka 4 Pory Roku, u. Rynek 2, 32-500 Chrzanów.

Poniżej linki do Krajowego Rejestru Zezwoleń Na Prowadzenie Aptek Ogólnodostępnych, Punktów Aptecznych oraz Rejestru Udzielonych Zgód na Prowadzenie Aptek Szpitalnych i Zakładowych:

Apteka „4 Pory Roku”

ul. Rynek 2

32-500 Chrzanów

Zezw. FAKR-I.8520.1.126,2013


Apteka 4 Pory Roku

ul. Fików 5a

Apteka 4 Pory Roku

Zezw. DNAiH.8520.1.44.2014


Kliknij aby sprawdzić czy strona internetowa działa zgodnie z prawem

Więcej informacji na temat warunków jakie musi spełniać legalnie działająca apteka internetowa można znaleźć pod linkiem: sprawdź Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł