Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Niezbędne akcesoria do wyprawki

Akcesoria dla dziecka to grupa produktów niezbędnych dziecku i rodzicom. Do grupy najważniejszych produktów zaliczyć należy pieluchy, ubranka, kosmetyki, akcesoria dodatkowe (nożyczki, termomet...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Aspirator pozwala na dokładne i bezpieczne oczyszczanie noska z zalegającej w niej wydzieliny kataralnej, przywracając komfort oddychania małym dzieciom.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Smoczek Philips Avent Natural do gęstych pokarmów dedykowany jest rodzicom, który takowe zaczynają wprowadzać do dziecięcej diety. Wyposażony w innowacyjne płatki, dzięki którym wyglądem przypomina pierś.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Sterylizator 2w1 to urządzenie proste w użyciu, dostosowujące się do sytuacji i potrzeb - pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni sterylizatora, bądź jedynie jego kompaktowej wersji.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł