Wartość koszyka: 0 0,00 zł

kremy do walki z cellulitem i rozstępami,

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry w przypadku: blizn, rozstępów, nierównomiernego kolorytu, skóry starzejącej się i odwodnionej.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Pomaga zmniejszyć możliwość wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu, wahań wagi. Poprawia wygląd już istniejących rozstępów. Wskazania: skóra wrażliwa z rozstępami. Sposób u...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Innowacyjny preparat o wielokierunkowym działaniu, przeznaczonym dla kobiet aktywnie walczących z cellulitem.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat przeznaczony dla kobiet ze skłonnością do występowania cellulitu zwanego potocznie „skórką pomarańczową”.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
BIO-Olejek do ciała: 100% naturalnych olejków. Odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry, poprawia wygląd skóry w przypadku: blizn, rozstępów, skóry dojrzałej, suchej i zniszczonej.

Produkt: niedostępny
Żel do ciała poprzez zastosowanie kompleksu substancji wspomagających walkę z cellulitem, skutecznie poprawia strukturę skóry, wygładza ją i odświeża.
21,58 zł
?

Produkt: niedostępny
Olejek na rozstępy RosiliMed stanowi skuteczną, nowoczesną oraz nieinwazyjną metodę zapobiegania powstawaniu i leczenia rozstępów oraz pomocniczo blizn różnego pochodzenia.
23,12 zł
?

Produkt: niedostępny
Żel do wszystkich rodzajów blizn, w tubce z końcówką masującą.
35,03 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł