Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Żel stosuje się do leczenia świądu towarzyszącego: dermatozom, pokrzywce, ukąszeniom owadów, oparzeniom słonecznym, powierzchownym oparzeniom skóry (I stopnia).

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Maść zawierająca octan hydrokortyzonu, który jest hormonem kory nadnerczy o słabym działaniu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krem został stworzony z myślą o zapewnieniu skórze skutecznej naturalnej ochrony latem, kiedy komary stają się dokuczliwe.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zawiesina o działaniu łagodzącym świąd, wysuszającym, osłaniającym, słabo odkażającym i słabo miejscowo znieczulającym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek do stosowania miejscowego na skórę jako środek ściągający, wysuszający i przeciwświądowy w ospie wietrznej, półpaścu, po ukąszeniach owadów, pokrzywkach i innych chorobach skóry przebiegających ze św...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Produkt jest łagodny dla skóry i nie zawiera substancji biobójczych, dzięki czemu może byc stosowany, z zachowaniem ostrożności, u dzieci od 1-go życia.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł