Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Producent: IPHARM POLSKA

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat wskazany jest w profilaktyce i uzupełnianiu niedoboru witaminy C w organizmie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Optymalne połączenie witaminy D3 z K2 (100 mcg) gwarantujące skuteczne działanie ochronne szczególne dla układu szkieletowego.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
W odróżnieniu od innych probiotyków zawarty w DIARRHIX 250 mg szczep drożdży Saccharomyces boulardii wykazuje odporność na działanie antybiotyków dlatego też może być stosowany łącznie z antybiotykiem.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement zawiera naturalne składniki takie jak: ekstrakt z liści karczocha, ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, ekstrakt z ziela mięty pieprzowej, cholinę i ekstrakt z owoców kopru.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Stimmunix zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne elementy, które jak puzzle układają się w komplementarną barierę chroniącą nasze zdrowie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Pierwsze na rynku połączenie węgla aktywowanego z przetwórstwa okrywy owocu palmy kokosowej (Cocos nuciphera exocarpium) i standaryzowanego ekstraku Andrografisu wiechowatego (Andrographis paniculata).
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł