Wartość koszyka: 0 0,00 zł
Problemy skórne u niemowląt

Problemy skórne u niemowląt

0

Szorstka i łuszcząca się skóra niemowlaka może stać się nie lada wyzwaniem i dla dziecka, i dla jego rodziców. Jak pomóc maluszkowi środkami dostępnymi w aptece, a kiedy szukać wsparcia u lekarza? Oto porady eksperta Allecco.pl.

czytaj więcej
Alergie pokarmowe u niemowląt

Alergie pokarmowe u niemowląt

0

Katar i kaszel mogą być objawami nie tylko przeziębienia, ale też alergii pokarmowych. Czasem dochodzi do tego ból brzucha i zmiany na skórze. Ekspert Allecco.pl podpowiada, jak rozpoznać alergię pokarmową u niemowlaka i jak złagodzić jej objawy.

czytaj więcej
IBS – czyli zespół jelita drażliwego

IBS – czyli zespół jelita drażliwego

0

Ból w dolnej części brzucha, biegunki na zmianę z zaparciami, a także wzdęcia, wymioty oraz długotrwałe zmęczenie, a nawet bóle pleców – czy wiesz, że to objawy IBS? Znasz tą chorobę? Opowiada o niej ekspert Allecco.pl.

czytaj więcej
Ciśnieniomierze – jak wybrać aparat do mierzenia ciśnienia?

Ciśnieniomierze – jak wybrać aparat do mierzenia ciśnienia?

0

Zmiany ciśnienia krwi mogą być istotnym elementem w diagnostyce chorób serca, jednak często ten fakt może być niezauważony przez pacjenta. Dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni ciśnieniomierz do samodzielnych pomiarów w domu. Jak wybrać aparat do mierzenia ciśnienia krwi? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

czytaj więcej
Infekcje podczas ciąży – jak leczyć?

Infekcje podczas ciąży – jak leczyć?

0

Ciąża to szczególny okres, kiedy wiele medykamentów jest niemożliwych do zastosowania, a ze względu na obniżoną odporność kobieta jest bardziej podatna na różnego rodzaju infekcje. Odpowiadamy zatem na częste pytanie – co mogę brać w ciąży i jak radzić sobie z zakażeniami w tym wyjątkowym czasie.

czytaj więcej
Suplementy i kosmetyki podczas laktacji - jak wybrać?

Suplementy i kosmetyki podczas laktacji - jak wybrać?

0

Większość kobiet w okresie ciąży przyjmuje preparaty uzupełniające dietę. Bardzo często po porodzie młode mamy zastanawiają się, czy również należy je brać. Niewątpliwie niedobory witamin i mikroelementów mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka, ale również matki i to zarówno podczas ciąży, jak i podczas laktacji, dlatego cały czas warto wspomagać swój organizm. Wybierając kosmetyki podczas laktacji warto wiedzieć na jakie składniki zwrócić uwagę, by uniknąć ich negatywnego wpływu na naszą pociechę. 

czytaj więcej

Polecamy produkty

Diosminum Max 500 mg 60 tabl.

Suplement dostarczający bioflawonoidy w postaci zmikronizowanej frakcji flawonowej, w tym diosminę i hesperydynę.
Detramax 30 tabletek powlekanych

Suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą zachować dobrą kondycję żył oraz układu krwionośnego.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł