Testy ciążowe - strumieniowe, płytkowe

Domowe testy ciążowe umożliwiają szybkie uzyskanie dość wiarygodnego wyniku na temat tego, czy udało się zajść w ciążę. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór testów ciążowych płytkowych i strumieniowych, które pozwalają na świadome planowanie ciąży, działając poprzez wykrywanie w moczu podwyższonego stężenia jednego z hormonów, określanego w skrócie HCG, wytwarzanego wkrótce po zapłodnieniu.

Są to testy przeznaczone do samodzielnego wykonywania w domu, dające możliwość uzyskania wiarygodnego wyniku w ciągu kilku minut.
Przygotowany przez nas asortyment obejmuje między innymi innowacyjne testy ciążowe ze wskaźnikiem tygodnia zapłodnienia, które po upływie terminu spodziewanej miesiączki można przeprowadzać o dowolnej porze dnia, a także szybkie i łatwe do wykonania testy płytkowe, które można stosować już po dziesięciu dniach od stosunku, w którym mogło dojść do poczęcia. Dostawcami oferowanych wyrobów medycznych są wyłącznie znane i cenione na rynku marki, takie jak DIAGNOSIS, HYDREX, czy GENEXO.
... zobacz więcej
Ukryj
X