Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Poradnik młodej mamy - pobierz e-book


Jak pielęgnować niemowlę? Jak wybrać mleko modyfikowane? Jak radzić sobie przy najczęstszych dolegliwościach małych dzieci? Pobierz za darmo e-book stworzony przez naszych ekspertów dla rodziców.


Drodzy Rodzice, oddajemy w Wasze ręce 64 strony praktycznej wiedzy i wskazówek, przygotowanych i zebranych przez ekspertów allecco.pl. Prezentujemy darmowy poradnik, a w nim:


- jak wybrać kosmetyki dla pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, co do czyszczenia noska, co do kąpieli, jak wybrać krem ochronny na słońce lub zimno dla niemowlęcia


- jak wybrać mleko modyfikowane, jakie mleko dla alergików, a jakie dla dzieci ulewających, jak wybrać i przygotować akcesoria do karmienia

- co powinno wchodzić w skład apteczki dla małego dziecka

- jak radzić sobie z najczęstszymi dolegliwościami u dzieci: co na gorączkę, jak odróżnić suchy kaszel od mokrego, co na biegunkę u dzieci, jak radzić sobie z kolkę i alergią pokarmową u niemowląt, jak leczyć potówki i jak pomóc dziecku podczas ząbkowania.Te i mnóstwo innych przydatnych informacji znajdziecie w niniejszym poradniku.

POBIERZ TERAZ >>

Opinie o artykule

Najnowsze artykuły w czytelni

Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł