Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Współpraca reklamowa

Firmy zainteresowane współpracą w ramach działań promocyjnych i reklamowych na witrynie allecco.pl prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@allecco.pl


Oferujemy wiele możliwości reklamowych, takich jak banner na stronie głównej (940*100px lub 940*200px), bannery na kategoriach czy podkategoriach, prezentacja produktu na stronie głównej. Kolejną formą jest wysyłanie informacji w formie newslettera do naszych klientów czy umieszczenie artykułu sponsorowanego.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


 


Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł