Wartość koszyka: 0 0,00 zł

O nas

Kim jesteśmy?


Allecco.pl to serwis internetowy poświęcony zdrowiu i urodzie. Działamy już od 10 lat. Wchodzimy w skład polskiej grupy Medicare, która od ćwierć wieku jest obecna na rynku farmaceutycznym.

W naszym sklepie na www.allecco.pl mamy dziś dla Ciebie więcej niż kiedykolwiek: 14 tysięcy produktów, a wśród nich naturalne kosmetyki, ziołowe specyfiki, akcesoria dla mam i dzieci. Dbamy też o rodziców, sportowców i seniorów. Mamy ofertę m.in. dla gabinetów kosmetycznych, laboratoriów i domów opieki.

Na www.allecco.pl składasz zamówienie jednego dnia do godz. 20, a następnego od godz. 12 (w dni robocze) odbierasz paczkę w najbliższej aptece. W sieci zrzeszamy 256 aptek w 130 miastach i systematycznie się rozwijamy. Do współpracy z nami przyłączają się kolejne apteki z całej Polski.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo w Internecie. Zamawiając u nas kosmetyki, suplementy diety czy mleka dla dzieci, nie płacisz za towar przez Internet (chyba, że chcesz).

Za darmo masz też dostawę do wybranego punktu odbioru osobistego: www.allecco.pl/odbior-osobisty. Nie musisz się rejestrować i podawać wielu danych (wystarczy imię i nazwisko, mejl oraz numer telefonu, na który dostaniesz sms-a, z informacją, że zamówienie jest gotowe).

Na allecco.pl czekają na Ciebie sprawdzone marki, renomowani producenci oraz farmaceuci, którzy doradzą, gdy będziesz potrzebował.

  • Jeśli masz pytania, polecamy kontakt z opiekunem klienta. Możesz dzwonić: 032 744 35 34 lub 0 801 889 885. Czeka na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Możesz też napisać: info@allecco.pl.

  • Jeżeli potrzebujesz porady farmaceuty, napisz do eksperta allecco.pl: farmaceuta@allecco.pl

  • W naszej czytelni na pewno znajdziesz coś dla siebie: www.allecco.pl/czytelnia

Dziękujemy, że jesteś z nami - zespół allecco.plVitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł