Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Najlepsza apteka internetowa

Znajome apteki witają w sieci!

Allecco.pl to projekt stworzony przez prywatne apteki, skierowany do Pacjentów dokonujących zakupów w Internecie. To jeden serwis internetowy i wiele aptek z Państwa miejscowości.


Projekt ten umożliwia zakup leków, kosmetyków, wyrobów medycznych oraz suplementów diety w dogodnym dla Pacjenta miejscu i czasie przez stronę www.allecco.pl. Można dokonywać zakupów z formą odbioru osobistego w  wybranej aptece bez ponoszenia kosztów za dostawę lub z dostawą do domu za pośrednictwem kuriera DPD lub Poczty Polskiej.


Wszystkie zamówienia złożone w Allecco.pl realizowane są z centralnego magazynu zlokalizowanego w Mysłowicach przy ul. Białobrzeskiej 45 (na zdjęciach).

                                                 
Dlaczego warto kupować w Allecco.pl

 • szeroki wybór produktów
  W naszej ofercie posiadamy około 12 000 produktów. Wprowadzanie na bieżąco pojawiających się nowości rynkowych gwarantuje, że każdy z Was znajdzie je u nas jako pierwszy.
 • wygoda i oszczędność czasu   
  Zakupy w sieci są łatwe. Nie musisz tracić czasu na zamówienie towaru w aptece stacjonarnej a następnie na odbiór. Wystarczy, że wyślesz zamówienie a my poinformujemy Cię kiedy towar będzie do odbioru lub po prostu dostarczymy go pod wskazany adres. Zyskujesz w ten sposób czas na spokojne porównanie cen i zaplanowanie zakupów. Możliwość dokonywania zakupów bez rejestracji znacznie przyczynia się do oszczędności Twojego czasu.
 • warunki dostawy
  Szanujemy Twój czas dlatego zamówienia  wysyłamy w ciągu 24h od ich złożenia (odbiór osobisty, płatność za pobraniem) lub od daty zapłaty (płatność przelewem)
 • bezpieczeństwo transakcji
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego gromadzimy wyłącznie dane niezbędne do realizacji zamówienia. Nie wykorzystujemy podanych przez Ciebie danych w celach innych, niż te, na które wyraziłeś zgodę. Zawsze masz prawo do zmiany lub usunięcia swoich danych z systemu sklepu. W przypadku dokonywania płatności kartą płatniczą ich realizacja odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego systemu DotPay. Strona posiada także certyfikat bezpiecznego logowania SSL, który gwarantuje bezpieczną współpracę internetową. 
 • zakładki Nowości, Bestsellery, Polecamy
  Gwarantują one, że każdy użytkownik serwisu znajdzie bieżące informacje na temat obowiązującej oferty produktowej a także dostęp jako pierwszy do nowości pojawiających się na rynku
 • pomoc w zakupach
  Dzięki naszej przechowalni o niczym nie zapomnisz. Jest to funkcja, która pozwala zachować listę wybranych produktów w pamięci systemu. Takie rozwiązanie umożliwia wcześniejsze zaplanowanie zakupów i zrealizowanie ich w dowolnie wybranym momencie. Zawarte przy produktach opinie Pacjentów pozwolą w łatwiejszy sposób podjąć decyzję zakupową.
 • Standardy Obsługi Klienta 
  Najważniejszy jest dla nas zadowolony Klient. Dlatego każdego dnia nie tylko wzbogacamy naszą ofertę, doskonalimy także standardy obsługi. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować (infolinia, e-mail) a my odpowiemy na Twoje pytania. Gwarantujemy także dostęp do fachowej pomocy farmaceutycznej poprzez kontakt e-mail z farmaceutą.                                                                        
 • porównywarki cenowe
  Oferta Allecco.pl dostępna jest w największych porównywarkach cenowych, tj. Ceneo, Nokaut, Okazje.info dzięki czemu masz możliwość porównania naszej oferty z innymi aptekami internetowymi
 • nagrody i wyróżnienia
  Allecco.pl jest zdobywcą wyróżnienia uzyskanego w rankingu Opineo - najlepszych polskich e-sklepów 2012 w kategorii ARTYKUŁY MEDYCZNE


Zapraszamy serdecznie do korzystania z serwisu!

Zespół Allecco.pl

Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł