Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Pieluchomajtki dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu, o obwodzie w pasie: 73-122 cm.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
TENA Comfort z ConfioAirTM to w pełni oddychające i testowane dermatologicznie pieluchy anatomiczne dla osób z ciężkim nietrzymaniem moczu, które dbają o zdrowie skóry. Anatomiczny kształt zapewnia optymalne dop...

Artykuły

Nietrzymanie moczu - jak sobie radzić z tą dolegliwością?

Nietrzymanie moczu - jak sobie radzić z tą dolegliwością?

0

Nietrzymanie moczu jest dolegliwością sięgającą niepamiętnych czasów. Choroba ta poprzez przykry, uporczywy i postępujący charakter, powoduje lub jest przyczyną wielu nerwic. Osoby dotknięte tym schorzeniem czują się osamotnione w swojej chorobie, ukrywają dolegliwości nawet przed najbliższymi. Na szczęście jest wiele sposobów, aby radzić sobie z tym problemem. Na rynku jest wiele preparatów na nietrzymanie moczu tylko jak je wybrać? Jaki środek higieniczny będzie odpowiedni?

czytaj więcej
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł