Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Bogaty, odżywczy krem przeciwdziałający starzeniu się skóry dzięki technologii genomu, która chroni DNA komórek. Dedykowany dla cery suchej i odwodnionej wymagającej liftingu oraz korekcji owalu twarzy.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Odżywczy krem przeciwdziałający wiotczeniu i starzeniu się skóry dzięki technologii genomu, która chroni DNA komórek. Dedykowany dla każdego rodzaju cery wymagającej liftingu oraz korekcji owalu twarzy.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lekki rozświetlający krem wokół oczu przeciwdziałający wiotczeniu i starzeniu się skóry dzięki technologii genomu, która chroni DNA komórek. Dedykowany do skóry wokół oczu z zmarszczkami, cieniami i obrzęk...

Artykuły

Porada video dla allecco.pl: Jak chudzielec może przytyć?

Porada video dla allecco.pl: Jak chudzielec może przytyć?

0
Dieta na przytycie przede wszystkim powinna być racjonalna. Nie powinniśmy sięgać po wysokokaloryczne i niezdrowe przekąski – na przykład chipsy, ciastka, słodycze i potrawy typu fast food! Są one m.in. źródłem cukrów prostych i tłuszczów trans, które nie dość, że mogą powodować wiele chorób przewlekłych, to jeszcze mają również działanie rakotwórcze – mówi Wanda Baltaza, dietetyczka, ekspert allecco.pl.
czytaj więcej
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł