Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Artykuły

Ciśnieniomierze – jak wybrać aparat do mierzenia ciśnienia?

Ciśnieniomierze – jak wybrać aparat do mierzenia ciśnienia?

0

Zmiany ciśnienia krwi mogą być istotnym elementem w diagnostyce chorób serca, jednak często ten fakt może być niezauważony przez pacjenta. Dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni ciśnieniomierz do samodzielnych pomiarów w domu. Jak wybrać aparat do mierzenia ciśnienia krwi? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

czytaj więcej
Infekcje podczas ciąży – jak leczyć?

Infekcje podczas ciąży – jak leczyć?

0

Ciąża to szczególny okres, kiedy wiele medykamentów jest niemożliwych do zastosowania, a ze względu na obniżoną odporność kobieta jest bardziej podatna na różnego rodzaju infekcje. Odpowiadamy zatem na częste pytanie – co mogę brać w ciąży i jak radzić sobie z zakażeniami w tym wyjątkowym czasie.

czytaj więcej
Suplementy i kosmetyki podczas laktacji - jak wybrać?

Suplementy i kosmetyki podczas laktacji - jak wybrać?

0

Większość kobiet w okresie ciąży przyjmuje preparaty uzupełniające dietę. Bardzo często po porodzie młode mamy zastanawiają się, czy również należy je brać. Niewątpliwie niedobory witamin i mikroelementów mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka, ale również matki i to zarówno podczas ciąży, jak i podczas laktacji, dlatego cały czas warto wspomagać swój organizm. Wybierając kosmetyki podczas laktacji warto wiedzieć na jakie składniki zwrócić uwagę, by uniknąć ich negatywnego wpływu na naszą pociechę. 

czytaj więcej
BOIRON Calcarea carbonica ostrearum 30CH 4 g

Homeopatyczny produkt leczniczy, który nie posiada wskazań leczniczych. Lek ten można stosować w leczeniu różnych chorób. Ze względu na szerokie zastosowanie do leku nie dodaje się ulotki, ani informacji związanych ze sposobem dawkowania.

Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł