Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zestaw Pipi Nitolic przeznaczony do komleksowego leczenia wszawicy wywołanej przez wesz głowową (Pediculus humanus capitis)

Artykuły

Wszawica

Wszawica

0
Wszawica – potocznie nazywana chorobą włóczęgów, kojarzy się z biedą i ubóstwem, ale inwazja tym pasożytem może przytrafić się niezależnie od statusu społecznego. Bardzo szybko się rozprzestrzenia, więc nie wolno zwlekać z interwencją. Poniżej odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytania dotyczące wszawicy.
czytaj więcej
BOIRON Calcarea carbonica ostrearum 30CH 4 g

Homeopatyczny produkt leczniczy, który nie posiada wskazań leczniczych. Lek ten można stosować w leczeniu różnych chorób. Ze względu na szerokie zastosowanie do leku nie dodaje się ulotki, ani informacji związanych ze sposobem dawkowania.

Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł