Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wspomagany wdechem nebulizator Medel Jet Plus charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wydajnością. Został zaprojektowany z myślą o maksymalnym ograniczeniu utraty leku, w tym celu zastosowano system podwójnych zawor...

Artykuły

Jak skompletować wakacyjną apteczkę? [infografika]

Jak skompletować wakacyjną apteczkę? [infografika]

0

Nikt nie planuje chorowania w wakacje, jednak drobne dolegliwości, zadrapania, stłuczenia czy choćby dokuczliwe ukąszenia owadów zdarzają się zawsze. Co powinna zawierać wakacyjna apteczka? Jakie leki i akcesoria powinny znaleźć się w podróżnej apteczce? Oto kompletna lista elementów apteczki na wakacje dla dzieci i dorosłych. Skompletuj wakacyjną apteczkę z allecco.pl!  

czytaj więcej
Sposoby na nadmierne pocenie się

Sposoby na nadmierne pocenie się

0

Dlaczego jedni pocą się bardziej, a inni mniej? Jak załagodzić objawy zalanego czoła i mokrych stóp? Co zrobić, aby pozbyć się dyskomfortu związanego z nadmiernym poceniem się? Radzi ekspert allecco.pl,  Karina Szmyd.

czytaj więcej
Jak łagodzić ukąszenia owadów?

Jak łagodzić ukąszenia owadów?

0

Znacie sposoby na skuteczne odstraszanie owadów? Wiecie, co zrobić, kiedy już użądlą lub ugryzą, jaka maść na ukąszenia jest skuteczna? Jakie sposoby będą najbezpieczniejsze na ukąszenia owadów u niemowląt? Na te pytania odpowiada ekspert allecco.pl.

czytaj więcej
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł