Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Nowość

FertilMan Plus 120 kapsułek

Suplement diety opracowany, aby spełnić wymogi żywieniowe mężczyzn starających się wraz z partnerką o dziecko.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Głównym składnikiem suplementu diety „Berberyna powder” jest korzeń krzewu berberysu pochodzącego z regionów Azji, a dokładniej z Himalajów, Nepalu, Sri Lanki i Indii dlatego też nazywany jest „indyjski be...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Serum przeciw wypadaniu włosów powstał przy współpracy lekarzy dermatologów oraz trychologów z myślą o mężczyznach zmagających się z problemem wypadania włosów, również o podłożu androgenowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Bivanol to innowacyjny, całkowicie naturalny preparat, którego składnik – kompleks lipidowy z zielonych małż nowozelandzkich posiada właściwości poparte badaniami naukowymi.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
DPP Plus to preparat zawierający zestaw enzymów wspomagających optymalny rozkład węglowodanów, tłuszczów i białek przyjmowanych w pożywieniu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci od 2. roku życia i osób dorosłych wskazany do stosowania w objawowym leczeniu zaparć oraz zmiękczaniu twardych mas kałowych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
DuoLife Vita C to jedyna w pełni naturalna witamina C, która dzięki swej wyjątkowej formie pozwala na zaspokojenie 100% zapotrzebowania na tę witaminę.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł