Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Specjalne preparaty do oczu, leczenie oczu

Choroby Oczu mogą być wywoływane przez różne rodzaje zakażeń. Jedną z chorób jest zespół suchego oka. Polega na dostarczaniu zbyt małej ilości łez lub dostarczaniu odpowiedniej ilośc...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Izotoniczny roztwór zawierający ektoinę (Ectoin®), występującą w przyrodzie naturalną cząsteczkę chroniącą komórki przed oddziaływaniem szkodliwych czynników, łagodzącą stany zapalne i stabilizującą b...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat w postaci kropli do oczu stosowany w alergicznym, ostrym i przewlekłym zapaleniu spojówek, wiosennym zapaleniu rogówki i spojówek, niespecyficznym zapaleniu spojówek.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat został starannie skomponowany, aby w pełni uzupełnić dietę o składniki działające odżywczo na narząd wzroku.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To doskonale skomponowany wieloskładnikowy produkt, który przynosi długotrwałą ulgę i zapewnia ochronę suchym oczom w przewlekłym zaburzeniu wydzielania łez.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To kompozycja składników których celem jest wspomaganie prawidłowego funkcjonowania skóry.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement który wskazany jest do stosowania celem wspomagania pracy mózgu i prawidłowego funkcjonowania centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, wspomaga prawidłowe widzenie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dla osób chcących wspomagać wzrok i utrzymanie funkcji poznawczych na prawidłowym poziomie. Zawiera 250 mg cytykoliny w postaci soli wewnętrznej oraz cynk.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł