Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Preparaty na kolki u dzieci – krople, herbatki

Kolki u niemowląt to prawdziwa zmora dla rodziców i malucha. Tym bardziej, że ciężko jest jednoznacznie określić przyczynę kolki u dziecka. Aby ulżyć niemowlakowi w cierpieniu rodzice sięga...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zawiesina doustna w kapsułkach twist-off, zawiera symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Produkt: dostępny
Krople doustne o zapachu malinowym, do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia, zawierające symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Delicol to specjalny dietetyczny środek spożywczy w postaci kropli przeznaczony dla niemowląt.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat probiotyczny w postaci kapsułek, zawierający mikroenkapsulowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To połączenie dwóch szczepów dobroczynnych bakterii: Pediococcus pentosaceus CECT 8330 oraz Bifidobacterium longum CECT 7894, które charakteryzuje, udowodniona w badaniu klinicznym, zdolność zmniejszenia czas pła...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Flostrum Baby to dobrze przyswajalne krople zawierające bakterie probiotyczne uzupełniające naturalną mikroflorę jelitową.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Czopki do stosowania wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączki lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
AColi to nowy produkt ziołowy, który może być stosowany do przywrócenia i uzupełnienia flory jelitowej. Eliminuje wzdęcia oraz przynosi ulgę w przypadku kolkowych bólów brzuszka.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zawiesina przeciw wzdęciom dla dzieci od 1 miesiąca życia.

Kolki u noworodka – przyczyny


Przyczyny kolek mogą być różne. Począwszy od kwestii psychologicznych, jak narażenie malucha na nadmiar bodźców ze środowiska zewnętrznego, czy z...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł