Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Aspiratory dla dzieci i produkty pozwalające utrzymać higienę noska

Małe dzieci nie potrafią same wydmuchać noska, więc aby ewakuować zalegającą wydzielinę z pomocą muszą przyjść rodzice lub opiekunowie. Do tego celu wykorzystuje się aspiratory do noska, ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Aspirator pozwala na dokładne i bezpieczne oczyszczanie noska z zalegającej w niej wydzieliny kataralnej, przywracając komfort oddychania małym dzieciom.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Przynosi ulgę w przeziębieniu, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny. Aspirator do nosa z 3 jednorazowymi końcówkami Extra Soft.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To proste urządzenie, zaprojektowane tak, aby każdy bez problemu poradził sobie z użyciem aspiratora jak i czyszczeniem.

Produkt: niedostępny
Aspirator do nosa SOPELEK3 w dwóch wersjach: odciąganie za pomocą ust oraz odciąganie za pomocą odkurzacza.
26,86 zł
?

Karat u niemowlęcia – jak poradzić sobie z problemem?


Takie małe dziecko nie potrafi oddychać przez usta, dla niego zatkany nos to ogromy dyskomfort. Przed przystąpieniem do zabiegu...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł