Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Leki na kaszel dla dzieci i dorosłych – syropy, tabletki

Kaszel to objaw towarzyszący infekcjom wirusowym lub bakteryjnym. Często bywa tak, że wszystkie objawy choroby już dawno ustąpiły, a kaszel nie chce odpuścić. Leczenie kaszlu powinno być dost...
Bronchosol syrop 200 ml

Syrop przeznaczony do leczenia kaszlu, zawiera wyciąg z ziela tymianku, korzenia pierwiosnka i tymol.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
ACC Hot stosuje się jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek zwalczający mokry kaszel poprzez rozrzedzenie zalegającej wydzieliny.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek zalecany jest do stosowania u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem, w celu rozrzedzenia i ułatwienia odkrztuszania wydzieliny dróg oddechowych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Syrop z bulw cebuli, stosowany w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych (przeziębienie, katar).

Co na kaszel suchy?


Kaszel suchy towarzyszy głównie infekcjom wirusowym, kiedy to patogeny uszkadzają nabłonek dróg oddechowych i wywołują zwiększoną podatność na podrażnienia,...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł