Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Tabletki na potencję bez recepty zwiększające sprawność seksualną

Stres, przemęczenie, nadmiar pracy, to tylko niektóre z najczęstszych przyczyn zaburzeń erekcji u mężczyzn. Na szczęście na rynku jest wiele preparatów dla panów pomagających z chwilowym pr...

( 3 opinie )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement diety MenMag zawiera składniki dostosowane do męskich potrzeb.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To suplement diety zalecany do zastosowania przy leczeniu zaburzeń płodności u mężczyzn spowodowanych brakiem odpowiedniej ilości substancji odżywczych w organizmie.

( 7 opini )
Produkt: niedostępny
To kompozycja wysokiej jakości składników roślinnych i L-argininy.
76,16 zł
?

Produkt: niedostępny
Szczególnie polecany dla mężczyzn planujących powiększenie rodziny.
54,65 zł
?

Zaburzenia erekcji – problem natury psychologicznej


Długotrwały problem z erekcją wymaga niewątpliwie konsultacji lekarskiej, ponieważ może być on związany z dysjunkcją czynnoś...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł