Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Leki na wymioty i nudności dla dzieci i dorosłych – elektrolity, imbir

Wymioty i nudności mogą być wynikiem zatrucia pokarmowego, lub innej choroby o podłożu bakteryjnym, bądź wirusowym. W tej kategorii znaleźć można produkty uzupełniające elektrolity utracon...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat w naturalny sposób oczyszcza przewód pokarmowy z bakterii, toksyn bakteryjnych, produktów gnilnych, gazów jelitowych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek roślinny zawierający wodny wyciąg gęsty z ziela karczocha.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Kapsułki szczególnie polecane dla osób źle znoszących podróże środkami lokomocji.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Doustny płyn nawadniający zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Orsalit ma postać proszku, który po rozpuszczeniu, podaje się jako doustny płyn nawadniający podczas biegunki i wymiotów.

Produkt: niedostępny
Do postępowania dietetycznego w zaburzeniach równowagi mikroflory jelitowej w czasie antybiotykoterapii i biegunki.
14,97 zł
?

Wymioty i nudności – objaw choroby


Wymioty i nudności nie są same w sobie chorobą, a jedynie objawem. Mogą być związane z tak wieloma schorzeniami, że niekiedy ich właściwa dia...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł