Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Izotoniczny roztwór zawierający ektoinę (Ectoin®), występującą w przyrodzie naturalną cząsteczkę chroniącą komórki przed oddziaływaniem szkodliwych czynników, łagodzącą stany zapalne i stabilizującą b...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krople Hyal-Drop multi są przeznaczone do odświeżania i nawilżania oczu w stanach niedoboru łez (zespół suchego oka), spowodowanych stylem życia lub warunkami zewnętrznymi.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nawilżająca maść do oka, zawiera witaminę A oraz wyciąg z rumianku i nagietka lekarskiego. Działa łagodząco i zapewnia długotrwałą ulgę w zespole suchego oka.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat zawiera sól sodową kwasu hialuronowego - naturalnej substancji występującej w strukturach oka.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krople poprawiające nawilżenie gałki ocznej przy jej suchości, wywołanej negatywnym wpływem otaczającego środowiska.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krople przeznaczone są specjalnie dla osób cierpiących na zaburzenia wydzielania łez, z tendencją do występowania zaczerwienienia oraz zapalenia spojówek.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł