Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

( 2 opinie )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Żel ochrony i pielęgnacji okolic intymnych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krem barierowy polecany głównie osobom starszym, zmagającym się z problemem nietrzymania moczu. Niezwykle delikatny skład o naturalnym pH wzbogacony o glicerynę nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, niezależ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Miękkie specjalistyczne podpaski o anatomicznym kształcie. Równie dyskretne co podpaski higieniczne, ale dużo bardziej chłonne. Zapewniają natychmiastową suchość i komfort.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Tena Slip z ConfioAir to w pełni oddychające i testowane dermatologicznie pieluchomajtki, które dbają o zdrowie skóry. Miękka powłoka daje poczucie delikatności, a system wielokrotnego zapinania zapewnia komforto...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł