Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zawiesina doustna w kapsułkach twist-off, zawiera symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Produkt: dostępny
Krople doustne o zapachu malinowym, do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia, zawierające symetykon o działaniu przeciwwzdęciowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Delicol to specjalny dietetyczny środek spożywczy w postaci kropli przeznaczony dla niemowląt.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Czopki do stosowania wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączki lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zawiesina przeciw wzdęciom dla dzieci od 1 miesiąca życia.

Produkt: niedostępny
Kapsułki z proszkiem, przeznaczone dla niemowląt do postępowaniu dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.
37,60 zł
?

Produkt: niedostępny
Herbatka z kopru włoskiego HiPP BIO to smaczny i łagodny napój, stworzony specjalnie dla niemowląt. Została przygotowana z wysokiej jakości ekologicznego kopru włoskiego, poddanego wyjątkowo surowej kontroli pod ...
12,59 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł