Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: niedostępny
Herbatka jest odpowiednia dla niemowląt już po 4. miesiącu życia, ale także dla małych dzieci. Herbatka pomaga pokryć zwiększone zapotrzebowanie na płyny np. podczas pocenia się czy przy rozszerzaniu diety po 4...
12,59 zł
?

Produkt: niedostępny
Lactinatal to kompozycja ziół polecana kobietom karmiącym piersią.Przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.
11,28 zł
?

Produkt: niedostępny
Najwyższej jakości połączenie witamin, minerałów i bakterii kwasu mlekowego w najnowszej technologii podwójnego otoczkowania.
21,52 zł
?
BOIRON Calcarea carbonica ostrearum 30CH 4 g

Homeopatyczny produkt leczniczy, który nie posiada wskazań leczniczych. Lek ten można stosować w leczeniu różnych chorób. Ze względu na szerokie zastosowanie do leku nie dodaje się ulotki, ani informacji związanych ze sposobem dawkowania.

Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł