Wartość koszyka: 0 0,00 zł

stany zapalne oczu

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Kompozycja składników, których celem jest pielęgnacja skóry powieki podrażnionej przez np. gradówkę.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Maść do stosowania na powieki przy występowaniu jęczmienia zewnętrznego (hordeolum externum) i gradówki.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dzięki obecności citikoliny i jej strukturalnemu oddziaływaniu na komórki zwojowe siatkówki, krople są wskazane u pacjentów w początkowym stadium retinopatii cukrzycowej

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Chusteczki z płynem do pielęgnacji brzegów powiek oraz powiek, stosowane przy podrażnieniach wywołanych przez czynniki zewnętrzne np. nużeńca a także przy występowaniu objawów bezpośrednio związanych z obecn...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krople do oczu wskazane są do ochrony i regeneracji suchych oczu w stanach łagodnego lub umiarkowanego podrażnienia i wysuszenia oczu.

Produkt: niedostępny
To kompozycja składników których celem jest wspomaganie prawidłowego funkcjonowania skóry.
12,26 zł
?

Produkt: niedostępny
Sterylny żel bez konserwantów do codziennej higieny powiek i rzęs.
36,98 zł
?

Produkt: niedostępny
Maska na oczy POSIFORLID® firmy URSAPHARM to innowacyjna terapia ciepłem, przeznaczona do stosowania w zapaleniu brzegów powieki i dysfunkcji gruczołów Meiboma.
33,79 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł