Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Leki na ból brzucha, tabletki rozkurczowe bez recepty

Ból brzucha może być jednym z objawów niestrawności po posiłku, a najczęściej wiąże się on ze skurczem mięśni gładkich. W tej kategorii znaleźć można zarówno zioła jak i tabletki na...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Amol opiera się na spirytusowym wyciągu mieszanki kilku ziół. Recepturę skomponowali karmelici prawie dziewięć wieków temu.

Ból brzucha u dzieci leki


Rodzice bardzo często zgłaszają się do pediatry z problemem bólu brzucha u dziecka. W przypadku, kiedy nie jest on związany z klasycznym zatruciem pokarmow...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł