Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Globulki to jedna z metod antykoncepcji dostępne bez recepty.

Globulki antykoncepcyjne są jedną z form antykoncepcji, stosowane w celu zapobiegania ciąży. Są dobrym uzupełnieniem innych środków antykoncepcyjnych. Działanie globulek ma na celu zatrzymani...

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Chlorivag® zalecany jest do długotrwałego stosowania profilaktycznego u pacjentek po leczeniu przeciwzapalnym, ze skłonnością do częstych infekcji (spowodowanych także przez aktywność sportową, pływanie w bas...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wyrób medyczny w postaci zestalonej emulsji olejowo-wodnej, zawierający składniki sprzyjające adhezji do błony śluzowej pochwy.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wyrób medyczny przeznaczony do leczenia infekcji i dolegliwości intymnych takich jak świąd, uczucie suchości, pieczenie, podrażnienie, nadmierna ilość wydzieliny.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To pierwsze w Polsce globulki dopochwowe z BASHYAL TM – sól sodowa kwasu hialuronowego o unikalnej drobnocząsteczkowej strukturze i udowodnionej skuteczności w regeneracji błony śluzowej pochwy.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Globulki poprzez przywrócenie lub utrzymanie fizjologicznego pH pochwy stwarzają warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.

Produkt: niedostępny
Gynomed Vaginal Active to pierwszy probiotyk dopochwowy o stopniowym uwalnianiu. Jego unikalna formuła ułatwia stosowanie tej formy probiotyku.
21,21 zł
?

Produkt: niedostępny
Lactacyd® Intimed jest w postaci kapsułek dopochwowych, które zawierają liofilizowane, żywe pałeczki Lactobacillus gasseri DSM 14869 i Lactobacillus rhamnosus DSM 14870 wyizolowane z pochwy zdrowej kobiety.
24,90 zł
?

Produkt: niedostępny
**Wskazania:** zaburzeniami składu jakościowego i ilościowego flory bakteryjnej dróg rodnych kobiet.
15,23 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł