Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Niestrawność

Dyspepsja, potocznie niestrawność, jest to odczucie dyskomfortu w okolicy splotu słonecznego, w górno-środkowej części brzucha. Oprócz dyskomfortu, do innych objawów niestrawności mogą tak...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Ziołowo – owocowy tonik zawierający naturalne wyciągi i ekstrakty roślinne, magnez i ekstrakt kurkumy, które wspomagają codzienną pracę naszych jelit.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement zawiera naturalne składniki takie jak: ekstrakt z liści karczocha, ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, ekstrakt z ziela mięty pieprzowej, cholinę i ekstrakt z owoców kopru.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wyciąg z karczocha wspomaga trawienie, działa ochronnie na wątrobę, a także ogólnie oczyszczająco na organizm.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krople stosowane tradycyjnie w zaburzeniach trawienia, braku łaknienia, niestrawności.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Produkt stosowany tradycyjnie w niestrawności objawiającej się: wzdęciami, uczuciem pełności w jamie brzusznej oraz brakiem apetytu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany jako środek poprawiający trawienie w niestrawności i braku łaknienia.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł