Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Niezbędne rzeczy do wyprawki

Większość kobiet, jak tylko dowiaduje się o ciąży zaczyna myśleć o najpotrzebniejszych rzeczach dla dziecka. Część przyszłych mam już w trakcie ciąży, a część po porodzie kompletuje ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nowa butelka sprawia, że karmienie staje się bardziej naturalne dla Ciebie i dziecka. Smoczek jest wyposażony w innowacyjne płatki, które powodują, że przypomina on pierś. Smoczek 3m+

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Krem ochronny do twarzy ciała i pupy. Jest szczególnie delikatnym produktem do codziennej ochrony wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł