Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Żele i płyny do higieny intymnej

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Hipoalergiczny żel przeznaczony zarówno do ochrony przed szkodliwymi mikroorganizmami oraz podrażnieniami, jak i do pielęgnacji stref intymnych w sytuacjach wymagających dodatkowego wsparcia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Płyn do codziennej pielęgnacji i ochrony okolic miejsc intymnych. Został idealnie dostosowany do wyjątkowych potrzeb kobiet m.in. w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Specjalistyczna fizjoemulsja do codziennej higieny kobiet, polecana w szczególności do pielęgnacji podczas gojenia i regeneracji okolic intymnych dzięki specjalnie dobranym składnikom.

( 2 opinie )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Żel ochrony i pielęgnacji okolic intymnych.

Produkt: niedostępny
Żel łagodzi dolegliwości związane ze zmianami następującymi w obrębie błony śluzowej miejsc intymnych, powstałych w przebiegu menopauzy.
32,13 zł
?

Produkt: niedostępny
Żel chroni przed szkodliwymi mikroorganizmami i podrażnieniami.
6,44 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł