Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Żele intymne stosowane podczas stosunku seksualnego poprawiają jego komfort, a także mogą być idealnym sposobem na grę wstępną.

Jeżeli zdarza ci się odczuwać suchość i czujesz dyskomfort podczas stosunku seksualnego, może powinieneś pomyśleć o odpowiednim nawilżeniu. Nasza apteka internetowa proponuje państwu produk...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Żel zawiera specjalny składnik, który rozgrzewa skórę podczas kontaktu, dostarcza więc nie tylko delikatnych i zmysłowych doznań, ale również uczucia przyjemnego ciepła gdziekolwiek go zastosujesz.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Zaleca się stosowanie kremu w przypadku dolegliwości wywołanych przesuszeniem śluzówki pochwy i zewnętrznych sfer intymnych (suchości, pieczenia, swędzenia i ból w czasie seksu, np. przy niedoborze estrogenów p

Produkt: niedostępny
Lubrykant dla par starających się o dziecko w formie tubki wielokrotnego użytku.
30,99 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł