Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Odżywki do włosów, do pielęgnacji włosów, farby i szampony do włosów,

SEBORADIN FITOCELL  Szampon 200 ml

Preparat nowej generacji zawiera ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica stymuluje wzrost włosów, opóźnia proces ich starzenia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Szampon, który stymuluje wzrost włosów bezpośrednio w cebulce włosa, wzmacniając je. Zapobiega dziedzicznej utracie włosów.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Serum przeciw wypadaniu włosów powstał przy współpracy lekarzy dermatologów oraz trychologów z myślą o mężczyznach zmagających się z problemem wypadania włosów, również o podłożu androgenowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Unikalna w skali światowej, kompletna odżywka do włosów. Składniki w niej zawarte, realnie umożliwiają korzystne oddziaływanie na kondycję włosa na całej jego długości.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Odżywka przeciwdziałająca wypadaniu włosów efektywnie wzmacnia ich strukturę i pielęgnuje skórę głowy. Odżywia i nawilża włosy przeciwdziałając ich wypadaniu, a także nadaje im blasku i miękkości.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Szampon przeciw wypadaniu włosów zawiera specjalne organiczne oleje roślinne dla włosów dr.Konopki Nr.37 i Nr.52. Oleje zawierają dużo witamin niezbędnych do utrzymania zdrowych włosów i pomagają wzmocnić w...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł