Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: niedostępny
Herbatka rumiankowa BIO może być stosowana już u dzieci powyżej 1. tygodnia życia w okresie zwiększonego zapotrzebowania na płyny albo służyć do urozmaicania diety starszych niemowląt. Jej jednym składnikiem ...
12,59 zł
?

Produkt: niedostępny
Herbatka jest odpowiednia dla niemowląt już po 4. miesiącu życia, ale także dla małych dzieci. Herbatka pomaga pokryć zwiększone zapotrzebowanie na płyny np. podczas pocenia się czy przy rozszerzaniu diety po 4...
12,59 zł
?

Produkt: niedostępny
Lactinatal to kompozycja ziół polecana kobietom karmiącym piersią.Przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.
11,28 zł
?

Produkt: niedostępny
Najwyższej jakości połączenie witamin, minerałów i bakterii kwasu mlekowego w najnowszej technologii podwójnego otoczkowania.
21,52 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł