Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
To w 99,6% czysty sok z aloesu z miąższem, który wspomaga prawidłowe trawienie, wspiera odporność organizmu oraz poprawia wygląd skóry, odżywiając ja od środka. To wyjątkowe połączenie efektywności z delik...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
**Homeopatyczny produkt leczniczy**, który nie posiada wskazań leczniczych. Lek ten można stosować w leczeniu różnych chorób. Ze względu na szerokie zastosowanie do leku nie dodaje się ulotki, ani informacji zwi...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Herbatka to starannie dobrana kompozycja ziół, które polecane są osobom borykającym się z problemami prawidłowego funkcjonowania wątroby.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Lek roślinny stosowany w łagodzeniu dolegliwości menopauzalnych.

Produkt: niedostępny
Sok z aloesu zastosowany w produkcie pochodzi z upraw ekologicznych przy których nie korzysta się z nawozów azotowych, środków chwasto- i szkodnikobójczych.
24,73 zł
?

Produkt: niedostępny
Preparat polecany jest dla dzieci powyżej 3-go roku życia i osób dorosłych w celu uzupełniania codziennej diety w kwasy omega-6: kwas linolowy i kwas gamma-linolenowy.
28,30 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł