Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Witaminy i minerały dla dzieci

Najważniejsze w życiu każdego z nas jest to, by nasze dzieci były zdrowe. Dlatego już od urodzenia podajemy naszym pociechom różnego rodzaju witaminy i minerały np. na mocne kości i zęby, na...
Vibovit Dino żelki 50 szt.

Żelki stanowią uzupełnienie codziennej diety dzieci powyżej 4 roku życia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat dla dzieci od urodzenia zawierający laktofernę, witaminę D3 oraz K2.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach witaminy D dla noworodków urodzonych przedwcześnie i dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla dzieci i niemowląt karmionych piersią w profilaktyce krzywicy oraz w przypadku niedoboru witaminy D.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł