Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Preparaty z żelazem i inne leki na anemię – tabletki, saszetki

Anemia, nazywana także niedokrwistością, spowodowana jest zaburzeniem układu czerwonych krwinek. Często konieczne jest wtedy stosowanie preparatów z dobrze przyswajalnym żelazem, a także innyc...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wyspecjalizowany produkt zawierający w swoim składzie żelazo oraz witaminy i minerały tak dobrane, aby kompleksowo wspomagać właściwy przebieg procesów krwiotwórczych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Tabletki powlekane Ascofer zawierają 200 mg żelaza(ll) glukonianu, co odpowiada 23,2 mg jonów żelaza(ll) i służą do uzupełniania niedoborów żelaza w organizmie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Biofer zawiera dwa rodzaje żelaza: hemowe - związane w molekule hemoglobiny oraz żelazo organiczne

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat zawiera koncentrat buraka ćwikłowego wzbogacony w żelazo i witaminę C.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat o wysokiej zawartości przyswajalnego żelaza w dwóch bardzo dobrze tolerowanych postaciach (pirofosforanu żelaza oraz chelatu aminokwasowego żelaza Ferrochel®), o smaku malinowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dicofer start może być przyjmowany w przypadku stosowania diety ubogiej w żelazo oraz przez osoby ze zwiększonym zapotrzebowaniem na żelazo.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement zawiera witaminy B1, B2, niacynę, B6, B12, C, kwas foliowy i ekstrakty ziołowe.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Odżywczy tonik, będący źródłem naturalnego żelaza, wyciągów ze starannie dobranych ziół, smacznych soków owocowych, witamin, kultur drożdży, alg oceanicznych, kiełków pszenicy i dzikiej róży.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Floradix to odżywczy tonik, będący źródłem naturalnego żelaza, wyciągów ze starannie dobranych ziół, smacznych soków owocowych, witamin, kultur drożdży, alg oceanicznych, kiełków pszenicy i dzikiej róży...

Co to jest anemia?


Zaburzenie układu czerwonych krwinek może być spowodowane spadkiem ich liczby, ilości barwnika erytrocytów (hemoglobiny) transportującego tlen i dwutlenek węg...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł