Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Żelazo wpływa pozytywnie na pracę serca, sprawność mięśniową oraz odporność organizmu.

Żelazo jest bardzo ważnym składnikiem mineralnym występujący w organizmie ludzkim. Jest to jeden ze składników hemoglobiny. Ma ogromne znaczenie, ponieważ pełni bardzo ważne zadanie polegaj...
Żelazo 30 kapsułek / Przemęczenie

Kompozycja żelaza - niezbędnego składnika hemoglobiny w krwinkach czerwonych, a także witamin, wspierających procesy krwiotwórcze.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Biofer zawiera dwa rodzaje żelaza: hemowe - związane w molekule hemoglobiny oraz żelazo organiczne.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat pochodzenia naturalnego, uzupełniający niedobór żelaza i kwasu foliowego.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat o wysokiej zawartości przyswajalnego żelaza w dwóch bardzo dobrze tolerowanych postaciach (pirofosforanu żelaza oraz chelatu aminokwasowego żelaza Ferrochel®), o smaku malinowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dicofer start może być przyjmowany w przypadku stosowania diety ubogiej w żelazo oraz przez osoby ze zwiększonym zapotrzebowaniem na żelazo.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Ten preparat zawiera żelaza i szczególnie polecany jest dla kobiet w ciązy i planujących ciążę.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement zawiera witaminy B1, B2, niacynę, B6, B12, C, kwas foliowy i ekstrakty ziołowe.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Odżywczy tonik, będący źródłem naturalnego żelaza, wyciągów ze starannie dobranych ziół, smacznych soków owocowych, witamin, kultur drożdży, alg oceanicznych, kiełków pszenicy i dzikiej róży.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł