Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Preparaty z żelazem dla dzieci i dorosłych oraz dla kobiet w ciąży

Niedobór żelaza to dość częsty problem, który dotyka głównie dzieci, osób starszych i kobiet w ciąży. Jego uzupełnienie za pomocą diety nie jest jednak łatwe, ponieważ jego przyswajalno...
Żelazo 30 kapsułek / Przemęczenie

Kompozycja żelaza - niezbędnego składnika hemoglobiny w krwinkach czerwonych, a także witamin, wspierających procesy krwiotwórcze.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wyspecjalizowany produkt zawierający w swoim składzie żelazo oraz witaminy i minerały tak dobrane, aby kompleksowo wspomagać właściwy przebieg procesów krwiotwórczych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Tabletki powlekane Ascofer zawierają 200 mg żelaza(ll) glukonianu, co odpowiada 23,2 mg jonów żelaza(ll) i służą do uzupełniania niedoborów żelaza w organizmie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Biofer zawiera dwa rodzaje żelaza: hemowe - związane w molekule hemoglobiny oraz żelazo organiczne

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat o wysokiej zawartości przyswajalnego żelaza w dwóch bardzo dobrze tolerowanych postaciach (pirofosforanu żelaza oraz chelatu aminokwasowego żelaza Ferrochel®), o smaku malinowym.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Dicofer start może być przyjmowany w przypadku stosowania diety ubogiej w żelazo oraz przez osoby ze zwiększonym zapotrzebowaniem na żelazo.

( 1 opinia )
Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Ten preparat zawiera żelaza i szczególnie polecany jest dla kobiet w ciązy i planujących ciążę.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Suplement zawiera witaminy B1, B2, niacynę, B6, B12, C, kwas foliowy i ekstrakty ziołowe.

Kiedy potrzebujemy więcej żelaza?


Na niedobór żelaza narażone są dzieci w okresie wzrostu i dojrzewania oraz kobiety w ciąży, których zapotrzebowanie wzrasta aż do 25 mg żelaza ...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł