Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat uzupełnia płyny i składniki mineralne w przypadku zaburzeń równowagi wodno-elektrolitowej, które mogą wystąpić w organizmie, zwłaszcza podczas biegunki lub wymiotów. Przeznaczony dla niemowląt, dziec...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Immunoferyna, to połączenie laktoferyny - białko globalne, które w warunkach fizjologicznych jest składnikiem siary i mleka ssaków oraz inuliny o właściwościach probiotycznych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Jest preparatem w postaci proszku do przygotowania doustnego płynu nawadniającego o zmniejszonej osmolarności i zawartości sodu, którego skład zgodny jest z zaleceniami ESPGHAN.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Trilac plus forte krople to prebiotyk zawierający unikalną kompozycję czterech szczepów bakterii prebiotycznych o udowodnionej skuteczności klinicznej i potwierdzonym bezpieczeństwie stosowania.

Produkt: niedostępny
Preparat w postaci proszku, który po rozpuszczeniu w wodzie stosuje się jako doustny płyn nawadniający do postępowania dietetycznego w stanach zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, w których istnieje ryzyko o...
20,29 zł
?

( 1 opinia )
Produkt: niedostępny
Jest gotowym do spożycia doustnym płynem nawadniającym o składzie zgodnym z zaleceniami ESPGHAN (Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci).
16,92 zł
?

( 3 opinie )
Produkt: niedostępny
Doustny płyn nawadniający o zmniejszonej osmolarności i składzie zgodnym z zaleceniami ESPGHAN* z dodatkiem smektynu dwuoktanościennego.
15,61 zł
?

Produkt: niedostępny
Proszek stanowi uzupełnienie elektrolitów i składników mineralnych w stanach odwodnienia. Dla niemowląt od 6. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.
27,42 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł