Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Regularna aplikacja regeneruje, odżywia oraz eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust. Zawiera starannie dobrane aktywne składniki aktywne, dzięki czemu przynosi natychmiastową ulgę.

Produkt: niedostępny
Balsam z unikalnym systemem na bazie pięciu specjalnych składników, zapewnia nieporównywalną ochronę przed najbardziej uciążliwymi czynnikami zewnętrznymi- zimnem, wiatrem, suchym powietrzem, gorącem i słońc...
10,87 zł
?

Produkt: niedostępny
Kosmetyk zalecany jako ,środek do codziennej pielęgnacji ust, dobrze sprawdza się w ciepłe, suche dni, gdy usta potrzebują jeszcze silniejszego nawilżenia i ukojenia.
12,64 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł