Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny zawiera tearglyde opatentowany system regenerujący o udowodnionym podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność powierzchni soczewki. Ważny 6 miesięcy ...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny zawiera tearglyde opatentowany system regenerujący o udowodnionym podwójnym działaniu, który codziennie regeneruje i utrzymuje wilgotność powierzchni soczewki.

Produkt: niedostępny
Nowy, wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny,służy do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania soczewek kontaktowych.
38,21 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł