Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Preparaty do czyszczenia oraz krople na ból uszu bez recepty

Odpowiednie czyszczenie uszu, polegające na rozpuszczaniu zalegającej woskowiny, jest bardzo ważnym elementem codziennej higieny. Dzięki takim zabiegom zmniejsza się ryzyko infekcji ucha środkow...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat do higieny uszu w aerozolu skutecznie rozpuszcza woskowinę pomagając utrzymać higienę uszu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Aurimax jest również zalecany w utrzymaniu higieny aparatu słuchowego ucha zewnętrznego dzieci i dorosłych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat zmiękcza woskowinę, usuwa ją w sposób bezpieczny i delikatny. Ułatwia codzienną pielęgnację uszu. Spray może być stosowany u dzieci od 6 miesiąca życia oraz u dorosłych.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Cerumex spray na dzień to bezpieczny i skuteczny preparat do usuwania i rozpuszczania woskowiny usznej. Jest wygodny w stosowaniu, a nowoczesna forma ułatwia aplikowanie preparatu w ciągu dnia.

Woskowina w uchu, czyli środki do czyszczenia uszu

Woskowina u uchu jest wbrew pozorom bardzo potrzebna, bo nie dość że nawilża i oczyszcza przewód słuchowy to również chro...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł