Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Produkty w sklepie

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Globulki poprzez przywrócenie lub utrzymanie fizjologicznego pH pochwy stwarzają warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.

Produkt: niedostępny
Wyrób medyczny w postaci zestalonej emulsji olejowo-wodnej, zawierający składniki sprzyjające adhezji do błony śluzowej pochwy.
15,75 zł
?

Produkt: niedostępny
Gynomed Vaginal Active to pierwszy probiotyk dopochwowy o stopniowym uwalnianiu. Jego unikalna formuła ułatwia stosowanie tej formy probiotyku.
21,21 zł
?

Produkt: niedostępny
Lactacyd® Intimed jest w postaci kapsułek dopochwowych, które zawierają liofilizowane, żywe pałeczki Lactobacillus gasseri DSM 14869 i Lactobacillus rhamnosus DSM 14870 wyizolowane z pochwy zdrowej kobiety.
24,90 zł
?
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
00,00 zł