Wartość koszyka: 0 0,00 zł

kremy i balsamy do pielęgnacji stóp

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Preparat do stosowania zewnętrznego w celu usunięcia odcisków, nagniotków i zgrubień skóry różnego typu, powoduje ich zmiękczenie i złuszczenie.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Maść rozmiękczająca skórę na tyle skutecznie, że po wymoczeniu nóg łatwo usunąć odcisk.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Plaster na odciski jest wskazany do usuwania pojedynczych odcisków i modzeli; do stosowania od 12. roku życia.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Plaster na odciski, który "trzyma" ok. 24 godziny. Brzegi plastra umożliwiają jego optymalne dopasowanie. Sterylne opakowanie w celu zwiększenia ochrony i trwałości.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Plaster ochronny z perforowanym opatrunkiem, który pomaga zmniejszyć ucisk i tym samym łagodzi ból. Plaster zawiera kwas salicylowy (40%), który pomaga usunąć odcisk i zrogowacenia skóry.
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł