Wartość koszyka: 0 0,00 zł

Kremy i preparaty do walki z insektami, komarami

Sezon letni to czas, w którym wokół nas pojawia się wiele różnego rodzaju owadów i kleszczy skutecznie atakujących nasze ciało. Najpowszechniej występującym owadem w naszym środowisku jest...

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Nowa linia naturalnych, odstraszających komary kosmetyków, przeznaczona specjalnie dla niemowląt już od pierwszych dni życia, starszych dzieci, a także dla kobiet w ciąży.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Żel stosuje się do leczenia świądu towarzyszącego: dermatozom, pokrzywce, ukąszeniom owadów, oparzeniom słonecznym, powierzchownym oparzeniom skóry (I stopnia).

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Maść zawierająca octan hydrokortyzonu, który jest hormonem kory nadnerczy o słabym działaniu.

Produkt: dostępny Wysyłamy 24h
Przyrząd w formie pompki służący do usuwania kleszczy z ciała człowieka oraz jadu po ukąszeniach owadów m.in. pszczół, szerszeni, komarów, a nawet żmij bądź skorpionów. Świetnie sprawdzi się podczas udzi...
Vitaminum E 100 mg 30 kaps.

Witamina E znana również jako tokoferol, zaliczana jest do witamin nierozpuszczalnych w wodzie, jest głównym przeciwutleniaczem występującym w komórkach.
FluControl Hot 8 sasz.

To wielofunkcyjny lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę substancji o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. W jednej saszetce znajdują się dokładnie odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na uciążliwsze objawy grypy i przeziębienia.
Controloc Control 20mg 7 tabl.

Lek stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.
00,00 zł